Kwas hialuronowy


Kwas hialuronowy to podstawowy składnik skóry, który jest odpowiedzialny za jej naturalną sprężystość, jędrność i elastyczność. Związek ten umożliwia utrzymanie wody w tkankach, jednak wraz z wiekiem jego ilość maleje, co przejawia się w zwiotczeniu i wysuszeniu naskórka. Można temu zapobiec stosując odpowiednie zabiegi kwasem hialuronowym, które nawilżają skórę i nadają jej objętości.
Kwas hialuronowy wykorzystywany do zabiegów jest preparatem syntetycznym, który w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko pojawienia się objawów alergii. Nie jest produktem pochodzenia zwierzęcego i jest całkowicie wchłaniany przez skórę – jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciała obce. Dzięki temu preparat ten zapewnia dużą wygodę i nie wymaga wykonywania wcześniejszych prób uczuleniowych u pacjenta.

Przy pomocy zabiegów kwasem hialuronowym można:
- spłycić bruzdy nosowo-policzkowe,
- skorygować opadające kąciki ust,
- zmniejszyć tzw. „lwią zmarszczkę” (bruzda między brwiami),
- podnieść kości policzkowe,
- poprawić kontur ust,
- zredukować zmarszczki, zwłaszcza te, które nie poddają się działaniu toksyny botulinowej,
- ujędrnić skórę twarzy, szyi oraz dekoltu.

Kwas hialuronowy doskonale sprawdzi się w szczególności w przypadku skóry suchej i odwodnionej, wymagającej natychmiastowej regeneracji. Zabiegi przy wykorzystaniu preparatów zawierających w składzie kwas hialuronowy są przeznaczone zarówno do wypełniania, jak i wyrównywania niedoskonałości skóry i tkanki podskórnej. Nie powodują żadnego wyłączenia pacjenta z codziennych obowiązków.

Zabiegi kwasem hialuronowym – efekty i przeciwwskazania

Zabiegi kwasem hialuronowym przynoszą natychmiastowe efekty estetyczne, przyczyniając się do poprawy jędrności i elastyczności skóry. Rezultaty utrzymują się z reguły do dwudziestu czterech miesięcy i są bardzo naturalne. Dzięki odmładzającym i regenerującym właściwościom kwasu hialuronowego, nawet po wyczerpaniu się preparatu w skórze, naskórek zachowuje swój promienny wygląd.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego mogą być przeprowadzane zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn w różnym wieku. Kuracja trwa około dwudziestu-dwudziestu pięciu minut, a przed zabiegiem możliwe jest zastosowanie znieczulenia poprzez nałożenie odpowiednich środków do zastosowania zewnętrznego. Po wstrzyknięciu preparatu pod skórę, kwas hialuronowy natychmiast wiąże wodę w naskórku, a co za tym idzie, powiększa okolicę danej partii ciała i skutecznie niweluje zmarszczki.

Zabiegi kwasem hialuronowym nie są wskazane pacjentom ze schorzeniami o podłożu autoimmunologicznym, stanami zapalnymi skóry, nadwrażliwością na kwas hialuronowy oraz z chorobami nowotworowymi. Nie zaleca się także podawania kwasu hialuronowego kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz osobom ze skłonnością do powstawania blizn przerostowych.

W Willi Raj zabiegi wykonuje doświadczony lekarz używając oryginalnych, najwyższej klasy preparatów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday