Mezoterapia tkanki tłuszczowej


Jedną z najlepszych metod trwałej likwidacji nadmiernej ilości komórek tłuszczowych jest mezoterapia tkanki tłuszczowej.
Mezoterapia tkanki tłuszczowej to dotłuszczowe kropelkowe wstrzyknięcia preparatu leczniczego dermahel LL, którego głównym składnikiem jest fosfatydynocholina i peptydy biomimetyczne oraz minerały. Preparat powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i rozpad zawartego w nich tłuszczu. Zabieg skutecznie redukuje nagromadzenie komórek tłuszczowych i przywraca napięcie skóry.

Zabieg proponujemy w serii 3-5 w odstępach 2 do 4 tygodni. Bardzo często wystarcza nawet 1 zabieg, szczególnie w przypadku niewielkiego nagromadzenia tkanki tłuszczowej np. na podbródku, niewielkich nagromadzeniach tłuszczu nad kolanami lub od wewnątrz kolan, w przypadku niewielkich brydżesów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday