Mezoterapia bezigłowa

Wprowadzamy preparaty odżywcze: Kolagen, kwas hialuronowy, witaminy, w głąb skóry metodą elektroporacji - bezinwazyjnie.
Elektroporacja jest pierwszym etapem zabiegu. Mikroprądy powodują zwiększenie przepustowości komórek skóry dla substancji odżywczych (jak mikronakłucia)

W drugim etapie wprowadzamy do skóry kwas hialuronowy, witaminy .

W trzecim etapie zamykamy skórę przy użyciu światła. Jest to głęboko odżywczy zabieg, który regeneruje skórę przez jej głębokie odżywienie. U osób o skórze cienkiej, chłonnej lub zwiotczałej i dojrzałej wykonujemy serię 4 zabiegów (korzystasz wtedy z bonifikaty).
Mezoterapię wykonujemy z dużym powodzeniem na twarz (szczególnie dobrze reaguje okolica oczu) szyję i biust. Skuteczność transportu materiałów odżywczych do skóry oraz duża objętość ampułki gwarantuje sukces.

Efekty zabiegu

  • Głębokie odrzywienie90%
  • Nawilżenie95%
  • Spłycenie zmarszczek65%

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday