Zabiegi na twarz


Proces starzenia jest procesem nieuniknionym. Cienka i delikatna skóra twarzy narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, które mają wpływ na jej wygląd (słońce, niewłaściwa dieta, alkohol, nikotyna, stres, niewłaściwy makijaż, niewłaściwa higiena skóry). Warunki genetyczne mają również przemożny wpływ na szybkość starzenia się skóry i całego organizmu.

Mądre korzystanie z zabiegów tak inwazyjnych jak i nieinwazyjnych może widocznie zwolnić proces starzenia skóry i pozwolić poczuć się młodziej. Willa Raj proponuje Państwu szeroki zakres zabiegów na twarz, które zwolnią proces starzenia skóry a nawet ją odmłodzą. Zabiegi dotyczą skóry, mięśni mimicznych twarzy i ogólnej kondycji organizmu. Wszystko to ma wpływ na nasze samopoczucie i wygląd.

Proponujemy połączenie tradycyjnych zabiegów kosmetycznych, innowacyjnych aparaturowych zabiegów oraz medycyny estetycznej. Wszystko zależy od rodzaju skóry, wieku, stanu zdrowia i chęci każdego z Państwa. Ze swojej strony proponujemy nieodpłatne skorzystanie z konsultacji medycznych w trakcie których można ustaliś właściwą kurację. Używamy jedynie najwyższej klasy, certyfikowanych preparatów i aparatury, co zapewni Państwu doskonałe efekty i pełne bezpieczeństwo.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday