Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową - BOTOX


Proponujemy Państwu niechirurgiczną likwidację zmarszczek przy pomocy substancji leczniczej-toksyny botulinowej typu A. Posługujemy się preparatem o nazwie botox. W medycynie estetycznej substancję tę wstrzykuje się w bardzo małych ilościach, by uspokoić i skorygować pracę wybranych mięśni. Czynność mięśnia powodująca powstawanie zmarszczki jest lekko wyhamowana, co łagodzi mimikę i nadmierne napięcie wybranych okolic twarzy. Likwidacja zmarszczek toksyną botulinową trwa zazwyczaj kilkanaście minut i cechuje się dużą skutecznością w wygładzaniu bruzd.

Możemy korygować:
- zmarszczki mimiczne (dynamiczne) na czole
- lwią zmarszczkę (między brwiami)
- zmarszczki wokół oczu (kurze łapki)

Jakie efekty daje likwidacja zmarszczek toksyną botulinową?

Wstrzyknięcie bardzo małej ilości botoxu powoduje, iż na okres od 6-9 miesięcy pozbywamy się niechcianych zmarszczek, a jeśli osoba stosunkowo młoda wykona ten zabieg 3-4 krotnie w odstępach około 9-cio miesięcznych mięśnie "odzwyczajają się od nadmiernej ruchliwości" i skóra nie załamuje się -zmarszczki nie powstaną. Usuwanie zmarszczek mimicznych jest zabiegiem dobrze tolerowanym przez naskórek i nie wymaga znieczulenia.

Nie ma potrzeby wykonywania żadnych badań przed zabiegiem likwidacji zmarszczek toksyną botulinową. Po zabiegu można wrócić do domu (nie ma potrzeby zwolnienia lekarskiego i można wykonywać wszystkie czynności dnia codziennego). Efekt leczenia jest czasowy i człowiek sam może decydować, czy jest zadowolony z zastosowanej metody i czy chce kontynuować zabiegi. Po zabiegu usunięcia zmarszczek mimicznych przez dwa dni nie można wykonywać masażu twarzy, rozcierać miejsc wstrzyknięcia i korzystać z sauny. Zaleca się także rezygnację ze spożycia alkoholu i palenia papierosów przez okres 24 godzin po kuracji botoksem (osłabienie działania toksyny botulinowej).

Usuwanie zmarszczek mimicznych jest zabiegiem bezpiecznym, a działania niepożądane występują bardzo rzadko i zazwyczaj są objawami przemijającymi.
Usuwanie zmarszczek mimicznych przy zastosowaniu botoksu nie powinno być przeprowadzane u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Innymi przeciwwskazaniami są: alergia na toksynę botulinową, schorzenia płytki nerwowo-mięśniowej, rozległe uszkodzenia skóry oraz przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych. Likwidacja zmarszczek nie jest także wskazana osobom z chorobami nowotworowymi i pęcherzowymi skóry.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday