Nici PDO

Nowoczesne nici liftingujące PDO First Lift są innowacyjną techniką stosowaną od niedawna w zabiegach medycyny estetycznej. Pomysł ich wykorzystania narodził się ponad 10 lat temu w Korei, ale bardzo szybko zdobył uznanie w wielu ośrodkach klinicznych na całym świecie. Poza zastosowaniem w chirurgii, urologii, okulistyce oraz ortopedii, nowatorskie nici PDO doskonale sprawdzają się w zabiegach odmładzających skórę, stymulując produkcję nowego kolagenu i pobudzając produkcję elastyny.

Idea liftingu twarzy nićmi PDO jest dosyć prosta i polega na wszczepieniu pod skórę nici, które ulegają stopniowemu procesowi rozpuszczania, co ma korzystny wpływ na poprawę gładkości i kolorytu naskórka, zwężenie porów, a także na likwidację zmarszczek. Dłuższa obecność nici pod skórą przyczynia się ponadto do powstania specjalnych mikro zwłóknień, które po wchłonięciu nici, w zupełnie naturalny sposób, podtrzymują naskórek. Przy wykorzystaniu nici PDO można również skutecznie ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekt zbliżony do wstrzyknięcia toksyny botulinowej – rezultaty są jednak w tym przypadku znacznie bardziej naturalne, gdyż mięśnie nie są angażowane, a jedynie osłabia się ich siła.

Lifting twarzy nićmi jest polecany w szczególności osobom, które chcą:
- skorygować owal twarzy,
- poprawić jędrność i elastyczność skóry,
- odmłodzić wygląd cery,
- zredukować zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe.
Zabieg przy wykorzystaniu nowoczesnych nici liftingujących PDO First Lift jest stosunkowo bezpieczną metodą odmładzania skóry, co wiąże się z małą inwazyjnością terapii oraz z dużym komfortem dla pacjenta. Warto podkreślić, że zabiegowi można bez obaw poddawać się praktycznie przez cały rok – działanie promieniowania słonecznego nie jest przeciwwskazaniem. Nici PDO posiadają medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i są dopuszczone do stosowania w medycynie estetycznej.

Lifting twarzy nićmi: efekty oraz przeciwwskazania

Po wprowadzeniu nici liftingujących PDO First Lift pod skórę widoczna jest natychmiastowa poprawa jej wyglądu. Zabieg nie zmienia rysów twarzy, ale w znacznym stopniu odmładza i ujędrnia naskórek, dzięki czemu staje się on bardziej sprężysty i elastyczny. Kuracja przy wykorzystaniu nici PDO może zostać przeprowadzona na czole, na podbródku, a także w okolicach oczu oraz bruzd nosowo-wargowych.
Po około dziesięciu-czternastu dniach od zabiegu następuje proces syntezy naturalnych białek, kolagenu i elastyny. Efekty estetyczne zabiegu nićmi PDO First Lift utrzymują się zazwyczaj przez okres dwudziestu czterech miesięcy. Przy zastosowaniu odpowiedniej techniki podania same nici nie są widoczne pod naskórkiem, jednak w początkowym okresie mogą być wyczuwalne przez pacjentkę.
Lifting twarzy nićmi PDO zazwyczaj trwa od trzydziestu do sześćdziesięciu minut i jest całkowicie bezbolesny. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona oraz opuchnięta, jednak są to objawy przemijające, które ustępują w przeciągu kilku dni. Po terapii można bez obaw wrócić do codziennych czynności. Zaleca się jedynie, by przez dwa-trzy dni po zabiegu ograniczyć mimikę twarzy i nie nagrzewać skóry w miejscach, w których zostały wprowadzone nici.
Lifting twarzy nićmi PDO nie jest wskazany pacjentom cierpiącym z powodu chorób nowotworowych skóry, schorzeń autoimmunologicznych, a także zaburzeń krzepliwości krwi (również polekowych). Zabiegu nie należy przeprowadzać ponadto u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią oraz osób posiadających otwarte rany lub zmiany zapalne skóry.

Efekty zabiegu

  • Poprawa owalu twarzy80%
  • Ujędrnienie skóry70%

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday