Leczenie bólów kostno-stawowych


Bóle kostno - stawowe oraz bóle mięśniowe - spowodowane są zwyrodnieniami kostnymi oraz niewłaściwą, wymuszoną postawą ciała w trakcie codziennych czynności. Najczęściej leczymy dolegliwości bólowe pleców, kręgosłupa, barków, kończyn dolnych, dolegliwości korzonkowe i kulszowe.
Proponowane zabiegi:
- zabieg terapeutyczno - leczniczy na bóle karku, pleców, bioder (masaż ręczny w atmosferze ciepła głębokiego). Połączenie efektu rozkurczowego, jaki daje ciepło głębokie z ręcznym rozmasowaniem leczonej okolicy daje bardzo dobre efekty leczenia dolegliwości bólowych a dodatkowo świetnie relaksuje organizm i odżywia skórę.
- masaże lecznicze
- laseroterapia
-leczenie polem magnetycznym (Luna)

Leczenie obrzęków
System techniki zabiegowej Luna jest niezwykle efektywny, a wyniki skuteczne i trwałe. Zabiegi stosujemy głównie do leczenia niewydolności układu krążenia kończyn dolnych. Manifestuje się to obrzękami nóg ( w pierwszym etapie szybciej niż normalnie pojawiają się obrzęki na stopach i cofają się. Potem utrzymują się coraz dłużej, z czasem pojawiają się obrzęki kostek, łydek, kolan. Nie leczone obrzęki twardnieją. Mówimy wtedy o nogach słoniowatych. Jest to bardzo tródne do leczenia. Drenaż limfatyczny polem magnetycznym jest niezwykle skótecznym sposobem odprowadzania zalegających na obwodzie płynów. Nie ma innego sposobu zapobiegania i lecznie obrzęków kończych dolnych niż systematycznie wykonywany drenaż płynów.

Po pięciu zabiegach drenażu limfatycznego polem magnetycznym Twoje nogi będą zdecydowanie szczuplejsze i uformują się. Efekt utrzymuje się 9 do 11 miesięcy i wymaga powtórzenia co najmniej trzech zabiegów.
Skuteczność zabiegów bardzo poprawia uzupełnienie ich masażem ręcznym z drenażem limfatycznym.

Leczenie niewydolności układu krążenia kończyn dolnych
Zmniejszenie ilości zatrzymywanej na obwodzie wody odbarcza również żylakowo zmienione naczynia krwionośne. Działanie przeciw puchnięciu kończyn dolnych daje nie tylko zmniejszenie bólu i uczucia ciężkich nóg, ale zmniejsza niewydolność żylną i redukuje przepuszczalność naczyń włosowatych.

Leczenie celulitu obrzękowego
Odprowadzeni zalegających płynów z celulitowo zmienionej tkanki tłuszczowej, ud, pośladków, brzucha redukuje te zmiany. W konsekwencji drenaż limfatyczny kończyn dolnych powoduje zmniejszenie obwodu ud i bioder, oraz wygładznie pomarańczowej skórki. Daje również poczucie lekkości.

Leczenie bólów kostno - stawowych
System techniki leczenia polem magnetycznym Luna jest bardzo skuteczny przy leczeniu bólów stóp, kostek, kolan w przypadku zmian zwyrodnieniowych. Następuje tu biostymulacja metabolizmu podstawowego, przyspieszenie procesu regeneracji tkanek oraz neosynteza kolagenu.

Przeciwwskazania: ciąża, rozrusznik serca, padaczka.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday