Leczenie obrzęków kończyn dolnych


Zalegający na obwodzie obrzęk na stopach, kostkach , udach , łydkach odprowadzamy za pomocą drenażu limfatycznego polem magnetycznym (Luna) Zabieg jest niezwykle skuteczny brany w serii 5 zabiegów. Doskonałym uzupełnieniem Luny jest masaż ręczny z drenażem limfatycznym.

Leczenie obrzęków system techniki zabiegowej Luna jest niezwykle efektywny, a wyniki skuteczne i trwałe. Zabiegi stosujemy głównie do leczenia niewydolności układu krążenia kończyn dolnych. Manifestuje się to obrzękami nóg ( w pierwszym etapie szybciej niż normalnie pojawiają się obrzęki na stopach i cofają się. Potem utrzymują się coraz dłużej, z czasem pojawiają się obrzęki kostek, łydek, kolan. Nie leczone obrzęki twardnieją. Mówimy wtedy o nogach słoniowatych. Jest to bardzo trudne do leczenia. Drenaż limfatyczny polem magnetycznym jest niezwykle skutecznym sposobem odprowadzania zalegających na obwodzie płynów. Nie ma innego sposobu zapobiegania i leczenie obrzęków kończyn dolnych niż systematycznie wykonywany drenaż płynów.

Po pięciu zabiegach drenażu limfatycznego polem magnetycznym Twoje nogi będą zdecydowanie szczuplejsze i uformują się. Efekt utrzymuje się 9 do 11 miesięcy i wymaga powtórzenia co najmniej trzech zabiegów.
Skuteczność zabiegów bardzo poprawia uzupełnienie ich masażem ręcznym z drenażem limfatycznym.

Leczenie niewydolności układu krążenia kończyn dolnych
Zmniejszenie ilości zatrzymywanej na obwodzie wody odbarcza również żylakowo-zmienione naczynia krwionośne. Działanie przeciw puchnięciu kończyn dolnych daje nie tylko zmniejszenie bólu i uczucia ciężkich nóg, ale zmniejsza niewydolność żylną i redukuje przepuszczalność naczyń włosowatych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday