Leczenie słabych wypadających włosów


Leczenie słabych wypadających włosów występuje najczęściej po chorobie i długim leczeniu, po przepracowaniu, po ciąży. Mezoterapia skóry owłosionej działa regenerująco na porost włosów I zapobiega ich wypadaniu tak u mężczyzn jak i u kobiet. Wspomaga odrastanie włosów przez rewitalizację cebulek włosowych I stymuluję krążenia. Zwiększa gęstość i grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Powoduje, że włosy są sprężyste, lśniące i zdrowe.
Do mezoterapii skóry głowy używamy preparatu Dermahed HL. Głównym jego składnikiem są peptydy biomitetyczne, 13 witamin głównie z grupy B, aminokwasy, minerały, koenzymy I kwasy nukleinowe. Efekt zabiegu następuje po 3, 4 tygodniach od jego wykonania. Można wykonać 1 zabieg ale najkorzystniejsze są serie od 3 do 5 zabiegów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday