Leczenie trądziku różowatego


Trądzik różowaty to jedno z najczęstszych i przykrych schorzeń dermatologicznych skóry twarzy. Dotyczy kobiet, ale i mężczyzn. Zmiany naczyniowe zlokalizowane w centralnej części twarzy układają się najczęściej na kształt motyla. Odwłok motyla to nos, a skrzydła to policzki. Ale zmiany bywają także na brodzie, czole a nawet na całej twarzy. Szczególnie dotkliwie zmiany demonstrują się kiedy wchodzisz z zimna do ciepłego pomieszczenia, po spożyciu gorącego napoju lub posiłku, po alkoholu. po pikantnych potrawach i w wielu innych sytuacjach. W Willi Raj schorzenie to leczymy farmakologicznie oraz serią indywidualnie dobranych zabiegów jak okłady lecznicze i masaże preparatami leczniczymi oraz laseroterapia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday