BeautyTek - Spłycanie tkanki tłuszczowej


BeautyTek jest to system biocybernetyczny, który czyni możliwym proces odmładzania tkanek. Pozwala to na usunięcie wielu problemów sestetycznych twarzy i ciała. Możliwości Systemu BeautyTek:
1. Modelowanie ciała Spalanie tkanki tłuszczowej na brzuchu Leczenie zmaian cellulitowych i spłycanie podściółki tłuszczowej na udach Leczenie zmaian cellulitowych i spłycanie podściółki tłuszczowej na ramionach

2. Zabiegi liftingujące Na twarzy: napięcie mięśnia mostkowo-obojczykowo-sutkowego (odmładza linię szyi) wzmocnienie żwaczy (poprawa owalu dolnej partii twarzy) policzka (podciąga i wzmacnia fałd nosowo-policzkowy) mięśnia okrężnego oka ("otwiera oko") czoła i skroni (podciąga i stabilizuje brew) Pośladki (reagują doskonale na zabiegi liftingujące - podciągają się, stają się bardzo kształtne i silne) Efekt wszystkich zabiegów liftingujących jest trwały, podlega jedynie naturalnym procesom starzenia i pozwala utrzymać twarz, biust lub pośladki w stanie ponadczasowego młodego wyglądu. Na uzyskanie pożądanych efektów liftingujących potrzeba 5-6 zabiegów Na twarzy: napięcie mięśnia mostkowo-obojczykowo-sutkowego (odmładza linię szyi) wzmocnienie żwaczy (poprawa owalu dolnej partii twarzy) policzka (podciąga i wzmacnia fałd nosowo-policzkowy) mięśnia okrężnego oka ("otwiera oko") czoła i skroni (podciąga i stabilizuje brew) Pośladki (reagują doskonale na zabiegi liftingujące - podciągają się, stają się bardzo kształtne i silne) Efekt wszystkich zabiegów liftingujących jest trwały, podlega jedynie naturalnym procesom starzenia i pozwala utrzymać twarz, biust lub pośladki w stanie ponadczasowego młodego wyglądu. Na uzyskanie pożądanych efektów liftingujących potrzeba 5-6 zabiegów

3. Zabiegi terapeutyczne test na starzenie skóry twarzy (mówi nam o wieku biologicznym, którego wykładnikiem jest potencjał energetyczny komórek w poszczególnych regionach twarzy) energetyzacja skóry twarzy (poprawia potencjał komórek skóry, a więc odmładza je biologicznie Oba powyższe zabiegi mówią nam, jak dany organizm reaguje na zabiegi biocybernetyczne. Jeśli energetyzacja wynosi 5% - reakcja jest słaba; jeśli 15% - reakcja jest bardzo dobra. Zabieg antydepresyjny (wprowadza CUN w fale a - 3-4 zabiegi bardzo poprawiają kondycję psychiczną) Zabieg antystresowy (proponujemy osobom, które mają tendencję do kołatania serca, biegunek, bólów brzucha, drżenia rąk, pocenia na skutek reakcji nerwicowej. Głównie są to typy choleryków). Zabieg przeciwzapalny (redukuje zmiany zapalne skóry, np. trądzikowe, opryszczkę, stany po urazach)

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday