Endermologia


Endermologia polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną oraz podściółkę tłuszczową. Jej głównym działaniem jest zwalczanie cellulitis i spłycanie podściółki tłuszczowej.
Działa na podskórną tkankę łączną, wzmacniając ją.
Pobudza proces lipolizy wewnątrzkomórkowej (rozpad tłuszczu w pojedynczych komórkach).
Eliminuje nadmiar wody z przestrzeni międzykomórkowych.
Uaktywnia pracę układu żylnego i limfatycznego.
Może kształtować ciało i zmniejszać jego objętość, przyspieszając lipolizę powierzchownie i głęboko położonych komórek tłuszczowych.
Na poziomie niskocząsteczkowym powoduje złuszczanie, eliminuje przez to obumarłe komórki i przywraca skórze jej naturalny blask.

Dzięki swoim wielorakim działaniom opóźnia proces starzenia. Stosowana jest bardzo skutecznie do walki z nadwagą u mężczyzn i kobiet. Eliminuje nadmiar wody i zawartych w niej toksyn. Działa odtruwająco na cały organizm.
Technologia endermologii opiera się na unikalnym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone są w hermetycznej komorze w połączeniu z podciśnieniem. Zastosowana do leczenia tkanek łącznych (blizny, zwłóknienia, przykurcze) technika zabiegu polega na tworzeniu fałdy skórnej, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Dzieje się to w samodzielnej głowicy zabiegowej. Aby osiągnąć niezrównanie doskonałą mobilizację tkanek, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym, ale również do siebie.
Jest to zgodne z kondycją skóry, jej elastycznością i grubością podściółki tłuszczowej a także zawartością wody w tkankach.
Czujniki dostarczają ciągłej informacji o grubości fałdu skórnego i reakcji na zabieg. Wyświetlacz kontrolny pełni rolę systemu sterującego z biologicznym systemem zwrotnym, dostarczając wszystkich danych terapeucie. Przy pomocy wyżej opisanej aparatury, która ma 64 przystawki można wykonać ponad 100 różnych programów.

Willa Raj w Nałęczowie wykonuje kilka z nich:
Zabieg odchudzający na całe ciało.
Zabieg pojędrniający na całe ciało (przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny).
Zabieg antycellulite (uda, pośladki, brzuch, talia).
Zabieg odchudzający i rozkurczający rozciągniętą skórę na brzuchu.
Zabieg redukujący bóle kostno-mięśniowe i stresorodne na karku i w okolicy kręgosłupa.
Zabieg redukujący bóle na karku i w okolicy kręgosłupa pochodzenia urazowego i zapalnego.
Zabieg drenażu limfatycznego dolnej partii ciała (nogi, pośladki).
Modelowanie wewnętrznej strony ud i ramion.
Zabieg redukujący podściółkę tłuszczową podbródka i pojędrniający żwacze ( endermologia + masaż ręczny rozbijający podbródek.

Idąc w kierunku indywidualnych potrzeb naszych gości proponujemy również zabiegi uelastyczniania blizn, zmniejszania przykurczów mięśni powstałych po urazach i na skutek przebytych stanów zapalnych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday