Lipoliza falą radiową


Podgrzanie włókien kolagenowych i podskórnej tkanki tłuszczowej falą radiową wykonane urządzeniem bipolarnym powoduje wyjątkowo skuteczne obkurczenie rozciągniętej skóry i redukcję nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Połączenie obu tych rezultatów jest doskonałe, kiedy chcemy zlikwidować "pociążowy brzuszek" lub rozciągniętą nieco na sutek starzenia skórę. Efekty likwidacji zniekształceń brzucha w czasie ciąży są doskonałe, gdyż rozciągnięcie skóry trwa jedynie kilka miesięcy i nie dochodzi do trwałych zmian, a organizm kobiety jest młody.

Jeśli więc jesteś od 3 miesięcy do 24 miesięcy po ciąży i drażnią cię fałdy zbyt luźnej i otłuszczonej skóry na brzuchu wykonaj 1 do 3 zabiegów lipolizy falą radiową.
Jeśli masz 40 do 60 lat i chciałabyś poprawić linię wewnętrznej strony ramion (zlikwidować zwiotczenia i nawisy skóry w okolicy dołu pachowego) wykonaj 1 do 3 zabiegów lipolizy fala radiową.
Jeśli masz 40 do 60 lat schudłaś i twoja skóra straciła jędrność i sprężystość w okolicy brzucha, ud, ramion, pośladków wykonaj 1 do 3 zabiegów falą radiiową a uzyskasz zdecydowane odmłodzenie tych partii ciała.

Efekty:
- zmniejszenie tkanki tłuszczowej i pojędrnienie
- redukcja cellulite i zmniejszenie obwodów talii, bioder.ud, łydek
- likwidacja " lużnej skóry" brzucha i wewnętrznej strony ramion, ud

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday