Ultradźwiękowe rozbicie komórek tłuszczowych


Przy pomocy odpowiednio dobranych ultradźwięków możesz na stałe zmniejszyć obwody: brzucha, ud a nawet wyszczuplić podbródek. Już po jednym zabiegu obwód brzucha będzie mniejszy od 2 do 6 cm. Bez bólu, krwi, narkozy, obrzęków. Wskazane wykonanie minimum 3 zabiegów, które wykonujemy nie częściej niż co drugi dzień.
ZALETY
- Efekty widoczne już po jednym zabiegu
- Bez bólu
- Bez narkozy
- Bez opuchlizny
- Bez krwawienia
- Bez efektów ubocznych
- Bez nawrotów
- Bez rekonwalescencji
- Bez ograniczeń wagowych

Zabieg ultradźwiękowego rozbicia komórek tłuszczowych na brzuchu trwa około półtorej godziny. Pierwsze etapy zabiegu odczuwasz jako masaż głowicą emitującą ultradźwięki o odpowiedniej częstotliwości. Są to ultradźwięki o tych samych parametrach co w liposukcji chirurgicznej, ale jedynie 7% z nich działa przez skórę i powoduje rozpad komórek tłuszczowych. Tłuszcz wylewa się do przestrzeni międzykomórkowej i drenowany jest do układu chłonnego. Układem chłonnym przesuwa się do wątroby, gdzie organizm traktuje go jak tłuszcz pochodzenia pokarmowego. W trakcie serii zabiegów bardzo wskazana jest dieta niskotłuszczowa.

Doskonałym uzupełnieniem zabiegu ultradźwiękowego rozbicia komórek tłuszczowych jest masaż ręczny z drenażem limfatycznym całego ciała lub endermologia. Obydwa zabiegi drenują nie tylko zalegające na obwodzie płyny, ale i tłuszcz uwolniony w procesie rozpadu komórek tłuszczowych. Zabiegi te bardzo poprawiają efekty ultradźwiękowego rozbicia komórek tłuszczowych, gdyż przyspieszają przesuwanie tłuszczu w układzie chłonnym.

W trakcie ultradźwiękowego rozbicia komórek tłuszczowych uzyskujemy trwałe efekty wyszczuplenia bez szkody dla organizmu. Możemy przy pomocy tych zabiegów wyszczuplić brzuch, uda, pośladki, plecy, ramiona, podbródek.
Przeciwwskazania: rozrusznik serca, padaczka, częstoskurcz serca, ciąża.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday