Masaże ręczne relaksacyjne


Masaż odchudzający - ma na celu poprawę cyrkulacji krwi w otłuszczonych partiach ciała. Zabieg proponowany w serii 3 zabiegów najlepiej 60 minutowych. Jego odmianą jest masaż rosyjski- działający antycellulite.

Masaż ręczny z drenażem limfatycznym (Lekkość motyla) Jest to 60 minutowy masaż całego ciała, który odprowadza zalegającą na obwodzie chłonkę. Bardzo wskazany przy zatrzymywaniu wody, obrzękach kończyn dolnych i górnych. Wskazany jest w serii 3-5 (codziennie lub co drugi dzień) Bardzo korzystny przy odchudzaniu i relaksie. Jest to masaż redukujący obrzęki poprzez odmasowanie ręczne płynów obrzękowych z kończyn dolnych , górnych i twarzy.

Masaż relaksacyjny - Jest łagodnym, regenerującym masażem całego ciała. Może być wykonywany w serii lub jednorazowo. Ma wyciszyć, uspokoić organizm i odżywić skórę całego ciała(60min.)

Masaż leczniczy - powinien być planowany przez lekarza wyłącznie w serii.. Jest korzystny w różnego rodzaju zwyrodnieniach, kręgosłupa, bólach pleców, nawracającej rwie kulszowej i dolegliwościach korzonkowych, dolegliwościach bólowych barków i bioder (30min)

Masaże relaksacyjne na ciepło.
Ich głównym zadaniem jest odstresować, wyciszyć, zrelaksować. Polecamy je wszystkim znerwicowanym, przepracowanym i depresyjnym.
Drugim zadaniem masażu jest leczenie bólów pleców, barków, kręgosłupa oraz okolicy krzyżowej. Są trzykrotnie bardziej skuteczne niż masaże klasyczne gdyż ciepło działa rozkurczowo na przyczepy mięśni, powięzi, więzadeł.
Trzecim zadaniem masażu relaksacyjnego na ciepło jest odżywienie skóry. Otwarte ciepłem pory skórne znacznie lepiej przyjmują preparaty odżywcze. Połączenie światła białego i ciepła działa antydepresyjnie.

Atmosferę połączenia światła i ciepła zapewnia nam tuba POWER SLIM.
Zabiegi w tubie Power Slim są 300% skuteczniejsze niż klasyczne masaże gdyż łączą:
1. Saunę infrared - światło podczerwone wnika do 5 cm w głąb, mobilizuje spalanie tłuszczu, poprawia ukrwienie skóry, otwiera jej pory, przyśpiesza odtrucie organizmu i odżywcze działanie preparatów.
Rozluźnia mięśnie i stawy, przygotowuje je do masażu, podnosząc jego skuteczność.
2. Działanie zjonizowanego powietrza poprawia sprawność układu oddechowego jak długa inhalacja, wpływa korzystnie na skórę i daje głębokie odprężenie.
Różne techniki masażu w tubie Power Slim powodują:
- rehabilitację układu kostno-stawowego barków, pleców, kręgosłupa
- leczenie bólów pleców, nawracających dolegliwości korzonkowych i rwy kulszowej
- regenerację mięśni
- redukcję tkanki tłuszczowej
- leczenie cellulite
- odżywienie skóry i jej pojędrnienie
- regenerację układu nerwowego
- głęboki relaks, działanie antystresowe i antydepresyjne

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday