Zabiegi w kapsule SPA


Kapsuła SPA umożliwia wykonanie zabiegów relaksacyjnych, odżywczych i regeneracyjnych całego ciała w miłej atmosferze. OOB Feniks proponuje:

I. Długie 1,5 godzinne zabiegi,
Etapy:
1.nawilżanie całego ciała.
2. Peeling całego ciała, który poprawia wygląd skóry i pobudza cyrkulację krwi
3. maski odżywcze ,które głęboko odżywia ją i pojędrniają. Proponujemy maski: z błota morza martwego, o działaniu odtruwającym,z alg- głęboko odżywiające i odmładzające skórę, czekoladową -relaksuje i poprawia koloryt skóry.
4.masaż ręczny całego ciała

II. Peeling całego ciała 45 minut
Celem zabiegu jest oczyszczenie skóry całego ciała z martwego naskórka i poprawa cyrkulacji krwi w skórze. Jeżeli wykończysz to dodatkowym masażem twoja skóra zostanie odżywiona i dotleniona. Zabieg powinien być wstępem do innych zabiegów na ciało ponieważ skóra ,która lepiej oddycha i jest prawidłowo ukrwiona skuteczniej przyjmuje preparaty odżywcze i regeneruje się.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ OŚRODEK?


Ponad

25

Lat doświadczenia

Ponad

8000

Pacjentów

Ponad

30000

Wykonanych zabiegów

Ponad

90%

Zadowolonych klientówWilla Raj
tel.668-127-745 lub 81 501-56-99
ul. Lipowa 15
Nałęczów


Wyznacz trasę
 


Zapraszamy także do naszego
nowego obiektu

Hotel*** & SPA Villa Aurelia

Zapraszamy do wyjątkowego HOTELU & SPA w urokliwej willi, o typowej dla Uzdrowiska Nałęczów przedwojennej architekturze.

Walorami Boutique HOTEL & SPA dla Gości oczekujących wysokiego standardu są jasna kolorystyka pokoi, misterne detale oraz atrakcyjne położenie w centrum miasta, wśród zieleni znajdującej się na terenie hotelu.

Znakomicie wyposażone SPA oferuje pełną rewitalizację i odprężenie; do dyspozycji jacuzzi, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi upiększające i relaksujące, a dla pełnego relaksu rytuał na kołysce Alfa.

 

Villa Aurelia
tel.508-250-242 lub 508-250-909
ul. Lipowa 17
Nałęczów


Zobacz więcej

 
Willa Raj
Nałęczów na eholiday